KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14278142

nr 1427 8142

Akvarell

Lena Birath. "Rum ute I". Signerad, daterad 1987. Proveniens: Monark-Crescents samling. Bildmått: 36x35 cm, yttermått inklusive ram: 57x52 cm, akvarell

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 20:25:09

23/10 19:25:08 1      Vinnande bud