KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14278142
nr 1427 8142
Akvarell
Lena Birath. "Rum ute I". Signerad, daterad 1987. Proveniens: Monark-Crescents samling. Bildmått: 36x35 cm, yttermått inklusive ram: 57x52 cm, akvarell
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 20:25:09
23/10 19:25:08